На кафедрі соціології та психології факультету № 6 відбувся «круглий стіл» на тему «Академічна свобода як принцип розвитку вищої освіти за сучасних соціальних умов». Основним доповідачем стала Ірина Нечітайло – професорка кафедри соціології та психології, експертка з акредитації освітніх програм НАЗЯВО, сертифікована тренерка експертів з акредитації. На «круглому столі» були присутні як викладачі кафедри соціології та психології, так і здобувачі вищої освіти, що навчаються психології за освітніми програмами першого, другого і третього рівнів вищої освіти. Упродовж зустрічі обговорювалися принципи академічної свободи, розглядалися особливості їх реалізації в Україні та за кордоном (у Німеччині, Франції, Сполучених Штатах Америки та ін.), обговорювалися питання меж академічної свободи, які обов’язково мають бути, висвітлювалися особливості реалізації академічної свободи на загальносистемному, організаційному та індивідуальному рівнях.