Завідувачкою кафедри педагогіки і психології Оленою Федоренко спільно із завідувачкою відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Наталією Новіковою проведено бінарне заняття зі слухачами, які навчаються за схемою «2 роки курсант – 1 рік слухач» за спеціалізацією «Ювенальна превенція» (спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність»).

Слухачів було ознайомлено з психофізіологічним методом інструментальної детекції брехні на прикладі роботи поліграфа у межах вивчення курсу з вікової психології. Їм розповіли про історію розвитку методу, основні принципи роботи технічного приладу та про завдання фахівця-поліграфолога, а також про правові підстави застосування поліграфу в Україні.