Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Захід проходив на платформі Zoom за темою «Актуальні напрями психологічних досліджень». У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти та викладачі кафедри соціології та психології – професор кафедри доктор соціологічних наук Ірина Нечитайло, доценти кафедри Юрій Александров, Наталя Греса, Катерина Маннапова, Ірина Жданова, Алла Шиліна. Відкрила засідання керівник наукового гуртка, доцент кафедри Олена Шахова.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів на цікаві та актуальні теми: «Стрес під час пандемії Covid-19» (доповідачка Крістіна Османян), «Соціально-психологічні детермінанти делінквентної поведінки підлітків» (доповідачка Анна Гребенюк), «Сучасні уявлення про аддикцію» (доповідачка Ольга Худяєва). Студенти та викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні доповідей.