Викладачі кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Марина Фоменко та Олександр Олішевський у межах проведення профорієнтаційної роботи відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 21 і Харківський ліцей № 107. Вони ознайомили старшокласників з умовами цьогорічної вступної кампанії до Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачі відповіли на запитання учнів щодо специфіки підготовки курсантів, студентів та слухачів за різними спеціальностями, про перспективи подальшого працевлаштування випускників вишу й запросили старшокласників відвідати онлайн-зустрічі з представниками факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ, що відбудуться з 01 по 05 лютого 2021 року.