Після тривалої перерви, викликаної обмеженнями карантину та локдауну, нарешті відбулося очне засідання філософського студентського наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 під керівництвом доцента Світлани Могильової. Темою цього засідання стали філософські та етичні аспекти такої вічної філософської та соціальної проблеми як любов. Дискусія точилася навколо творів відомого німецького філософа, соціолога та соціального психолога Еріха Фромма «Мистецтво любити» і «Мати чи бути?» Студенти висловили свої міркування щодо розуміння любові як кохання, материнської любові, любові до Вітчизни, до світу в цілому. Жодного з учасників дискусія не залишила байдужим, оскільки мова йшла про життєво важливі проблеми.