Працівники загальної бібліотеки університету Олена Музика та Надія Оністрат взяли участь у вебінарах, що були присвячені новим функціональним можливостям та інтерфейсу міжнародних наукометричних баз Scopus і Web of Science: «New functionalities in Scopus» та «Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі».

У рамках впровадження наукометричних підходів у наукову діяльність університету та підтримки представництва університетської науки в міжнародному науково-інформаційному просторі університетська бібліотека проводить активну роботу щодо забезпечення доступу та використання електронних наукових джерел інформації та міжнародних наукометричних баз даних. Отримані знання будуть застосовані для інформаційно-консультативної і практичної допомоги науковцям, а також для моніторингу за бібліометричними даними наукових досліджень та вчених Харківського національного університету внутрішніх справ.