Волонтери Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ багато років поспіль допомагають Сумському спеціалізованому будинку дитини. Вони влаштовували для малечі новорічні свята, грали з ними в ігри, готували для них театральні вистави, завжди старалися приділяти їм увагу, якої так бракує дітям.

Проте СOVID-19 вніс свої корективи у формат візитів, унеможлививши живе спілкування з вихованцями дитбудинку. Та волонтери продовжують піклуватися про дітлахів і днями передали їм зібрані колективом теплі речі – пухові куртки, комбінезони, дитячі костюми, шапки тощо.

Волонтери Сумської філії турбуються не лише про вихованців Сумського спеціалізованого дитячого будинку, але й Улянівської спеціалізованої школи-інтернату, Сумського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей і запевняють, що й надалі будуть  допомагати тим, хто цього потребує.

Сумська філія ХНУВС