Викладачі циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Віктор Панченко та Тетяна Козловська провели профорієнтаційну зустріч з учнями дев’ятих класів Кременчуцької гімназії № 26, яка відбулася за сприяння та підтримки директора гімназії Володимира Сакуна. Майбутнім абітурієнтам розповіли про напрями підготовки у Кременчуцькому льотному коледжі на основі базової загальної середньої освіти, про можливості подальшого навчання та отримання диплому молодшого бакалавра за льотними, технічними та економічними спеціальностями.

Особливу зацікавленість школярів викликала інформація про наявність тренажерів і нових типів льотної техніки, про роботу випускників-пілотів в аеропортах, на аеродромах України та за кордоном.

КЛК ХНУВС