Відбулася чергова онлайн-зустріч представників факультету № 6 з майбутніми вступниками щодо навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 році. У заході взяли участь помічник ректора Віктор Слиш, декан факультету Оксана Брусакова, її заступники Сергій Загородній і Костянтин Свердлін, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, студенти та випускники факультету.

До онлайн-спілкування підключилися майже 80 локацій – старшокласники, батьки, вчителі не тільки з Харкова та області, а й з різних областей України, зокрема Запорізької, Житомирської. Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці та вийшла за межі 60-ти хвилинного обмеження у часі. На всі запитання учасники онлайн-зустрічі отримали вичерпні відповіді. Молодь виявила бажання наступного разу зустрітися вже безпосередньо в стінах університету.