Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ігор Панов разом із представникам факультету № 6 Олександром Шульгіним і Тетяною Хворост відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 24 та поспілкувалися з учнями 11-х класів.

Вони ознайомили старшокласників з перспективам та формами навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, перевагами отримання вищої освіти, розповіли про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, про кафедру військової підготовки, про умови проживання у гуртожитках, про роботу наукових гуртків та спортивних секцій. Представники вишу також продемонстрували учням роботу експерта-криміналіста та надали інформаційні матеріали про університет та факультет № 6.