На базі ХОО ФСТ «Динамо» України відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї в залік «Спартакіади–2015». За результатами змагань збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ з кульової стрільби зайняла І командне місце в групі ОКФК–2 серед відомчих вищих навчальних закладів м. Харкова. У змаганнях також взяли участь команди Національної академії Національної гвардії України, Національного університету цивільного захисту України, факультету підготовки слідчих для Служби безпеки України Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого.

В особистій першості члени збірної команди ХНУВС також посіли призові місця:

–       І місце – Андрій Тисячник (кафедра спеціальної фізичної підготовки)  із результатом 92 очка;

–       ІІІ місце – Максим Владимиров (кафедра вогневої підготовки) із результатом 89 очок;

–       V  місце – Антон Бортник (курсант 3-го курсу навчально-наукового інституту університету) із результатом 85 очок;

–       в особистій першості поза конкурсом – Анастасія Владимирова (курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства) із результатом 79 очок.