Відбулася чергова онлайн-зустріч представників факультету № 6 та приймальної комісії ХНУВС з майбутніми абітурієнтами щодо вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 році. У заході взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Сергій Загородній, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, представники навчальних закладів – партнерів університету, їх учні та студенти.

До онлайн-спілкування підключилися майже 30 локацій. Зустріч пройшла в діловій, дружній атмосфері й викликала жвавий інтерес молоді. На всі запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді. Майбутні вступники побажали, щоб наступного разу така зустріч відбулася вже в стінах університету.