Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, майор поліції Марина Джафарова провела бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 2 з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» на тему «Особливості складання адміністративно-процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення» за участі інспектора відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області старшого лейтенанта поліції Артема Лихоманова.

Бінарне заняття відбулось у формі жвавої та конструктивної дискусії. Артем Лихоманов не обмежився лише тематикою заняття, а також поділився з майбутніми колегами власним досвідом практичної роботи у патрульній поліції, звернув увагу на особливості спілкування з громадянами під час виконання функціональних обов’язків, окреслив актуальні на сьогоднішній день питання діяльності та поведінки працівників Національної поліції. Наприкінці заняття курсанти поставили запитання поліцейському та отримали на них вичерпні відповіді.