Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Василенко та провідний фахівець навчально-методичної роботи Олена Подойнік провели профорієнтаційну зустріч із випускниками ССШ № 2 ім. Д. Косаренка м. Суми.

Випускників поінформували щодо умов вступу, правил подання документів кандидатами на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, роз’яснили особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, розповіли про наукову та міжнародну діяльності, про дозвілля студентів і курсантів. Представники коледжу також надали вичерпні відповіді на запитання учнів, у тому числі й щодо наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази, вартості навчання.

Після завершення заходу старшокласники отримали профорієнтаційні матеріали з актуальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС