Кураторами Юридичної клініки проведено співбесіду з курсантами, які виявили ініціативу щодо участі в роботі Юридичної клініки університету та наданні безоплатної правової допомоги громадянам, які звертаються за консультаціями. Доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Кристина Кисильова та доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович розповіли про мету та засади діяльності Юридичної клініки ХНУВС, роз`яснили вимоги до роботи її консультантів.

Під час співбесіди курсанти цікавилися роботою клініки, прикладами з практики тощо. Кристина Кисильова наголосила, що участь в роботі Юридичної клініки – це унікальна можливість отримання практичного досвіду під час навчання.