У бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ проведено інформаційно-просвітницькі заходи «Світ без насильства». Вони проходили у рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», ініційованої у 1991 році Інститутом Жіночого Глобального Лідерства і підтриманою владою та громадськими організаціями більш ніж у 130 країнах світу. Акція проводиться з метою підвищення обізнаності курсантів студентів та усіх небайдужих людей щодо нетерпимого ставлення до насильства.

У рамках акції презентовано виставку літератури «Запобігання насильству в сім’ї» та представлено рекомендаційний список літератури «Толерантність врятує світ», який розміщено на бібліотечному порталі. Він інформує університетську громадськість про види і форми насильства та шляхи його подолання.