Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Молодіжна консультативна рада ООН до Всесвітнього дня дитини організували та провели у Києві Молодіжний форум «Справедливість для кожної дитини», в якому взяв участь слухач магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ В’ячеслав Ягодка. Почесними гостями Форуму стали: Микола Кулеба – уповноважений Президента з прав дитини, Сергій Митрофанський – заступник Міністра молоді та спорту України, Джованна Барберіс – голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  в Україні.

Форум об’єднав сто молодих лідерів з усіх регіонів України. Результатом роботи Молодіжного форуму стало створення спільного «Заклику до дії» у вигляді електронної петиції Президенту України. Також учасники Молодіжного форуму взяли участь в інтерактивних майстер-класах і тренінгах на теми лідерства, волонтерства, громадського активізму та ефективної комунікації.