28 листопада 2015 року на базі СК «Кондіціонер» відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ з плавання серед курсантів та студентів. Участь у спортивному заході взяли представники навчально-наукового інституту та всіх факультетів університету.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І місце виборола команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – команда факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІІ місце  – команда навчально-наукового інституту  підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції.

Проректор університету Анатолій Клочко нагородив переможців перехідним кубком, а також вручив грамоти призерам.