Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко та проректор Михайло Бурдін представили колективу загальної бібліотеки вишу тимчасово виконуючу обов’язки директора бібліотеки Олену Музику, яка до теперішнього часу працювала заступником директора. Колишній директор бібліотеки Тамара Процких продовжить свою роботу у загальній бібліотеці вишу на посаді бібліотекаря відділу обслуговування науковою літературою. Ректор університету Валерій Сокуренко подякував Тамарі Олексіївні за багаторічну плідну працю, сумлінне й відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, ініціативність і творчий підхід до улюбленої справи. Олені Анатоліївні побажав натхнення та успіхів у подальшій діяльності.