Вихованці Державної гімназії-інтернату «Кадетський корпус» відвідали факультет № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ. Профорієнтаційну зустріч з кадетами провели заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов та інспектор факультету Дар’я Балаш.

Кадети ознайомилися з матеріально-технічною базою університету: відвідали навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, мультимедійний тир, спеціалізовану навчальну аудиторію – залу судових засідань. Також юнаки прослухали лекцію в музеї, відвідали приймальну комісію. Фахівці кафедри вогневої підготовки факультету провели показову стрільбу з лазерної зброї та огляд спецзасобів поліцейських.

Молоді розповіли про перспективи, форми та переваги навчання на факультеті № 3, а також про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, умови проживання в гуртожитках.

Майбутні вступники, які сьогодні замислюються над вибором професії, зацікавилися навчанням на факультеті № 3 ХНУВС.