У рамках проведення виставки «Публічне управління XXI» Харківською обласною радою молодих вчених і спеціалістів і Радою молодих учених Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії України проведено круглий стіл «Законодавче поле діяльності молодих учених України» за підтримки Харківського університетського консорціуму, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Відкрив засідання круглого столу Директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.

Проблеми та методи вирішення питань щодо розвитку рад молодих вчених вищих навчальних закладів стали темою виступу заступника голови Ради проректорів із наукової роботи вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор Андрій Марченко.

У заході взяла участь голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету внутрішніх справ, професор кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент Юлія Загуменна.