Відбулося чергове засідання Вченої ради університету. У заході взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, ректори вишу попередніх років Олександр Бандурка та Сергій Гусаров, перший проректор Дмитро Швець, проректори Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, Анатолій Клочко, керівники структурних підрозділів. Обговорювалися актуальні питання  життєдіяльності університету, а також було вручено нагороди працівникам університету та дипломи здобувачам наукового ступеня.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчу заохочувальну відзнаку МВС України – Подяку оголошено інспектору групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення старшому лейтенанту поліції Миколі ОвчаровуЦінним подарунком МВС України – годинником нагороджено курсантку факультету № 3 рядову поліції Вікторію ГолубПодякою голови Харківської обласної державної адміністрації відзначено директора інституту післядипломної освіти Дмитра Косінова.

Відбулося вручення дипломів здобувачам, які здобули ступінь доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»: Дмитру Булатіну, Дар’ї Васильєвій, Андрію Давиденку, Анатолію Козару, Катерині Красник, Наталії Кушнир, Денису Молдованову, Наталії Навальнєвій, Олені Негоді. Науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» присуджено Станіславу Потопальському.

Нагороди та дипломи вручив ректор університету Валерій Сокуренко та побажав нових здобутків у професійній діяльності.