Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6, в роботі якого взяли участь слухачі магістратури 1 курсу та викладачі кафедри – Юлія Кириченко та Валентина Жорнокуй.

Із науковою доповіддю виступив слухач магістратури Едуард Музичук. Тема доповіді «Особливості реорганізації в акціонерному товаристві» викликала жвавий інтерес учасників засідання, що стало свідченням актуальності наукового дослідження питань реорганізації акціонерних товариств та визначення характерних проблем, з якими можуть стикнутися товариства при реорганізації.

За результатами засідання наукового гуртка було прийнято рішення визнати подані до розгляду матеріали як наукову доповідь, врахувати зауваження та підготувати тези доповіді для участі у науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених.