Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 Олег Гончарук відвідав комунальний заклад Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області та зустрівся із заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Брильовою й учнями.

Під час зустрічі Олег Миколайович розповів про особливості прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ та про пріоритети підготовки працівників Національної поліції. Поінформував старшокласників про те, що у виші діють підготовчі курси, на яких можна краще підготуватися до ЗНО. Діє кафедра військової підготовки, після закінчення якої присвоюється військове звання. Представник університету також звернув увагу майбутніх вступників на необхідність проходження електронної реєстрації на порталі Національної поліції кандидатами на бюджетну форму навчання.