Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова разом із працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету провела для курсантсько-студентської молоді вишу відеолекцію до 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Лекторка розповіла про Лесю Українку – одну із найвизначніших постатей в історії української літератури, яку ставлять в один ряд із геніальними Тарасом Шевченком та Іваном Франком. Довкола життя видатної письменниці завжди було багато міфів. Та й не безпідставно – цьому сприяли складні стосунки з матір’ю, життєві перипетії, трагічне кохання і хвороби, які супроводжували тендітну Лесю Українку чи не все життя.

Як зауважила Наталія Єльнікова, Лариса Косач – одна з небагатьох класиків, чий архів (зокрема, листування) вдалося зберегти, а з ним – і цілу історію української літератури та життя культурної еліти зламу ХІХ і ХХ століть.