Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Володимир Шаповал провів профорієнтаційну зустріч із студентами та керівництвом Харківського медичного коледжу № 2. Використовуючи надані в аудиторії коледжу технічні можливості, професор продемонстрував відеофільм про університет, розповів про умови вступу до нього, умови навчання, проведення дозвілля. Було підкреслено, що факультет № 6 ось уже майже 25 років готує кадри з різних спеціальностей, в тому числі з тих, які користуються широким попитом на ринку праці. Слухачам була роздана рекламно-агітаційна продукція про ХНУВС та надано розлогі відповіді на запитання студентів. Слід відзначити, що в основному вони стосувалися умов навчання за заочною формою та спеціальності «Психологія». Усіх випускників коледжу було запрошено на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ.