У межах діяльності Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету помічницею ректора з гендерних питань кандидаткою юридичних наук Оксаною Цукан проведено лекцію для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня на тему: «Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+:  можливості для молодого науковця».

Оксана Миколаївна поінформувала слухачів про проєкти Програми ЄС Еразмус+напряму ім. Жана Моне. Зокрема, ознайомила з їх різновидами, вимогами щодо написання заявок на участь, надала поради щодо успішного проходження відбору.

Під час заходу учасники ознайомилися з проєктом Еразмус+ Жан Моне «Єдиний цифровий ринок ЄС: політика, інтеграція та гармонізація», який реалізується на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. Метою проєкту є вивчення та дослідження цифрової трансформації, найкращих ідей та практик діджиталізації, сприяння розвитку інноваційного співробітництва України та ЄС.