Представники факультету № 2 заступник декана з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко, провідний фахівець Валерій Бондаренко та курсант першого курсу Владислав Клєц із метою проведення профорієнтаційних заходів відвідали Комунальний заклад «Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Правоохоронець”» Харківської обласної ради.

Під час заходу відбулася презентація Харківського національного університету внутрішніх справ, структурного підрозділу підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Представники університету також відповіли на численні запитання ліцеїстів щодо умов та термінів вступу до ХНУВС у 2021 році та особливостей навчання на факультеті № 2.

Завершуючи зустріч, Сергій Гіренко побажав випускникам ліцею успіхів у складанні ЗНО та вступу до поліцейського вишу на омріяну спеціальність.