Харківський національний університет внутрішніх постійно працює над  налагодженням та зміцненням шефських зв’язків, а також укладає угоди про спільну діяльність з вітчизняними та зарубіжними навчальними закладами.

Третього грудня поточного року університет відвідав директор Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва Юрій Поліщук. За останні роки багато випускників цього коледжу стали курсантами та студентами нашого навчального закладу.

Ректор університету Валерій Сокуренко і директор коледжу Юрій Поліщук обговорили перспективи розвитку співпраці, напрямки взаємодії між навчальними закладами у науковій, навчально-методичній та виховній роботі й підписали угоду про спільну діяльність.