Кафедрою українознавства факультету № 2 ХНУВС було проведено засідання круглого столу «Леся Українка: доля, епоха, творчість». Відкриваючи зібрання, керівниця гуртка кафедри українознавства, кандидатка філологічних наук Олена Оверчук наголосила на ролі великої української поетеси, драматургині, перекладачки, науковиці, громадської діячки в українській і світовій культурі. Викладачі кафедри поділилися спогадами про своє знайомство з творчістю Лесі Українки.

Під час засідання круглого столу присутні послухати доповіді про невідомі сторінки біографії, основні напрямки діяльності, деякі аспекти творчості поетеси. Особливу зацікавленість, жваве обговорення і навіть дискусії викликали наукові розвідки викладачів та курсантів про жіночу долю і кохання в житті письменниці, феміністичні й патріотичні мотиви творчості, рецепієнції ідей та образу Лесі Українки в дискурсах сучасних письменників.