Бібліотека університету отримала книжковий дарунок від доктора юридичних наук, професора кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Анатолія Комзюка монографію «Адміністративно-деліктне право України; теоретичні питання розвитку та реформування» за 2020 рік від автора Оксани Панасюк. Оксана Панасюк є завідувачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС.

Монографію присвячено визначенню сутності адміністративно-деліктного права України, його предмета, системи та джерел, теоретичних питань розвитку та реформування й виробленню на цій основі відповідної наукові концепції.

Видання призначене для науково-педагогічних працівників, докторатів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, юристів-практиків, та всіх хто цікавиться проблемами адміністративно-деліктного права.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданням.