Голова циклової комісії економіки та управління кандидат економічних наук Олена Цимбалістова та викладачі циклової комісії кандидат економічних наук Марина Харченко та Олена Черніхова взяли участь у вебінарі «Логістика: підводні камені й таємниці професії», організованому кафедрою логістики Національного авіаційного університету спільно з Council of Supply Chain Management Professionals. Ukraine Round table.

Під час вебінару спікери Діана Пілоян, Ірина Оратовська та Андрій Алексєєв, які є фахівцями в галузі логістики з багаторічним досвідом, у тому числі й у міжнародних перевезеннях, розповіли про специфіку професійної діяльності в галузі транспортної логістики, навівши приклади з власного досвіду. Наприкінці вебінару вони надали відповіді на запитання учасників вебінару щодо аспектів професійної діяльності логіста.

Отримана інформація буде використана викладачами під час навчальної та наукової діяльності.

КЛК ХНУВС