З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки представники кафедри українознавства факультету № 2 разом із кураторками навчальних груп - доценткою кафедри трудового та господарського права факультету № 2, кандидаткою юридичних наук, старшою науковою співробітницею, підполковником поліції Валентиною Гончарук та старшою викладачкою цієї ж кафедри, кандидаткою юридичних наук Тамарою Яценко провели низку тематичних екскурсій у межах Слобожанської експозиції.

Курсанти груп  101–108 факультету № 2 ознайомилися з виставкою «Леся Українка: доля, епоха, творчість», присвяченій геніальній дочці українського народу, красі й гордості нашої нації, духовному вождю української інтелігенції.  Виставка містить фотоматеріали про життя і діяльність письменниці, її погруддя та портрети, створені різними художниками, а також банкноти, монети, поштові марки й листівки, значки з її зображенням, предмети дотичні до біографії місткині.