Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко вручив переможцям спортивні нагороди. 5 грудня поточного року в університеті відбулася першість з волейболу серед збірних команд факультетів. За результатами змагань місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда факультету № 6 (особи, які навчаються за рахунок фізичних та юридичних осіб), ІІ місце – команда факультету № 1 (з підготовки фахівців для підрозділів слідства), ІІІ місце – команда факультету № 3 (з підготовки фахівців для підрозділів громадської безпеки), IV місце – команда факультету № 2 (з підготовки фахівців кримінального блоку), V місце – команда факультету № 4 (з підготовки фахівців для підрозіділв по боротьбі з кіберзлочинністю та торгівлею людьми).

Ректор навчального закладу вручив команді-переможниці кубок, іншим учасникам - грамоти та побажав молоді нових успіхів і спортивних досягнень.