Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Віталій Романюк та слідчий слідчого відділу розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров'я особи відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 лейтенант поліції Аліна Ненько провели у навчальній групі 301 факультету № 2 бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» за темою «Провадження з перегляду судових рішень». Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання за темою. Представниця практичного підрозділу поділилася власним досвідом слідчої діяльності та відповіла на усі запитання курсантів.

Бінарні заняття сприяють підвищенню рівня знань курсантів та набуттю ними практичних навичок.