Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела зустріч зі студентами Харківського коледжу транспортних технологій. Вона презентувала поліцейський виш, детально розповіла про факультети й спеціальності, умови вступу та необхідні сертифікати ЗНО, ознайомила з матеріально-технічною базою університету .

Викладачка зазначила, що студенти й курсанти вишу опановують обрані спеціальності, займаються в гуртках художньої самодіяльності, беруть активну участь у культурно-масових заходах університету та міста. Разом із кураторами постійно відвідують музеї, театри, виставки, є учасниками наукових студентських конференцій, конкурсів.

Наталія Кобилко наголосила на перевагах навчання на факультеті № 6, розповіла про підготовче відділення та військову кафедру, запросила студентів на онлайн-зустрічі, які проводяться університетом для майбутніх абітурієнтів.