Вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря – сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, творчість якого була й залишається невичерпною скарбницею народної мудрості, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся конкурс читців шевченківської поезії.

У конкурсі взяли участь курсанти першого курсу. Вони декламували поетичні твори Шевченка – «Надія», «Конвалія», «Вечірня година», «Думи мої думи», «І мертвим, і живим, і ненародженим» та ін. За підсумками конкурсу журі визначило переможців. Ними стали – Валентина Андреєнко (уривок із поеми «Гайдамаки» – «Лебедин»), Єгор Ярмак («Мені однаково»), Богдан Калашніков («Тополя»), Сіроштан Микола («За байраком байрак»)

Переможці загальноуніверситетського конкурсу візьмуть участь в обласному відбірковому конкурсі читців, присвяченому пам’яті Т. Г. Шевченка (дистанційно). Участь у таких конкурсах дає можливість глибше пізнати шевченківську літературну спадщину, його філософські думки, осягнути значимість постаті Великого Кобзаря.

Сумська філія ХНУВС