Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов факультету № 1, незважаючи на карантинні заходи, продовжують навчатися, викладати, стажуватися та проводити наукову діяльність. Так викладачка кафедри Ганна Бабак взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів освіти на тему «Дистанційні засоби навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE», яке проходило у місті Люблін, Республіка Польща.

Під час вебінару протягом чотирьох днів було прослухано лекції на такі теми: «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет», «Вебінар – як форма дистанційного інтерактивного навчання», «Сервіс вебінарів та відеоконференцій за допомогою платформи Zoom» та «Загальні правила відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom».

Під час самостійної роботи Ганна Бабак опрацьовувала навчальні матеріали і після завершення стажування отримала сертифікат учасника.