У м. Запоріжжя відбувся VІІ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам'яті генерал-полковника артилерії Василя Петрова. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів збірних команд силових структур України.

За результатами змагань в особистому заліку курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ вибороли наступні місця:

у ваговій категорії до 60 кг:

ІІ місце – курсант другого курсу факультету № 1 Олексій Боштовий (із результатом 146 балів, норматив КМС);

у ваговій категорії до 65 кг:

ІІІ місце – рядовий поліції курсант першого курсу факультету № 2 Максим Литвиненко (із результатом 213 балів, норматив КМС);

у ваговій категорії до 75 кг:

ІІІ місце – рядовий поліції курсант третього курсу факультету № 4 Ілля Федоренко (із результатом 272 бали);

у ваговій категорії до 90 кг:

ІІІ місце – рядовий поліції курсант другого курсу факультету № 1 Олексій Меденцев (із результатом 291 бал, норматив КМС).

У загальнокомандному заліку команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІ місце.

Також під час змагань шість курсантів ХНУВС виконали норматив КМС України з гирьового спорту.