Щорічно 9–10 березня українці вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка, поета й художника, філософа, громадського діяча, основоположника української літературної мови. Напередодні Дня народження митця студенти факультету № 6 взяли участь у літературному квесті «Пізнаємо Кобзаря», організованому кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін. Модераторкою заходу виступила старша викладачка Наталія Кобилко. Студенти продемонстрували свої знання життя і творчості Тараса Шевченка, логіку й ерудицію.

Учасники розпочали квест у науковій бібліотеці університету біля книжково-ілюстративної експозиції. Це була перша станція «Шевченко – наш сучасник». Команда мала створити сторінку Інстаграм Великого Кобзаря, зробити відповідні дописи й поставити хештеги. Друге завдання охоплювало творчість митця. Необхідно було впізнати поезію за кількома рядками, висловити своє враження від прочитання творів Т. Шевченка. На виконання завдань відводилося 15 хвилин, що стимулювало виникнення оригінальних рішень.

Студенти продовжили квест у навчальних аудиторіях, відвідали станції «Математична» і «Кохання в житті поета». Відтворювали за роками події життя митця, розповідали про жінок, які полонили його серце. Цікавим завданням на цьому етапі стало літературне доміно, де потрібно було якомога швидше скласти логічний ланцюжок.

Закінчився квест станцією «Інтелектуальна», на якій студенти давали відповіді на запитання вікторини «Правда чи фейк?». Підсумком плідного й цікавого змагання стало створення «Дерева життя і творчості Великого Кобзаря», яке затріпотіло листочками-подіями життя письменника. Під час квесту учасники продемонстрували свої знання творчості Тараса Шевченка, вирішували логічні завдання, шукали оригінальні рішення й підказки.