Начальник Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області полковник поліції Роман Іващенко за запрошенням керівництва факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ провів зустріч з курсантами 3 курсу. У заході також взяли участь заступник начальника УКР ГУНП в Харківській області полковник поліції Богдан Кірічук, декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк, начальник 3 курсу факультету № 2 майор поліції Роман Пеленчук.

Начальник Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області розповів про свій службовий шлях від рядового оперативника – до керівника управління, дав корисні поради для подальшої службової діяльності, наголосив на моральних якостях, які мають бути притаманними працівнику поліції, а також відповів на всі запитання курсантів. Декан факультету Костянтин Гарбузюк вручив Роману Іващенку «Відзнаку факультету кримінальної поліції».