Харківський національний університет внутрішніх справ проводить довузівську підготовку абітурієнтів за денною формою навчання.

Умови прийому:

Для навчання на підготовчому відділенні ми запрошуємо школярів, гімназистів та ліцеїстів випускних класів, учнів коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, які бажають продовжити навчання та здобути вищу освіту у вищих навчальних закладах України.

Підготовчі курси здійснюють навчання на денній формі щосуботи з 09.00 до 16.30 год.

Термін навчання – 5,6 місяців.

Початок занять: 5 грудня 2015 року (I потік),  16 січня 2016 року (II потік). Дисципліни, які вивчають для вступу до університету на різні напрями підготовки: українська мова та література, історія України, математика, іноземна мова (англійська), правознавство, фізичне виховання.

Перелік документів, необхідних для вступу на підготовчі курси ХНУВС:

– заява про бажання вступити на навчання до підготовчих курсів;

– копія паспорта (або свідоцтва про народження);

– довідка про стан здоров’я (епідоточення);

– дві фотокартки 3х4 см;

– конверти;

– папка на зав’язках.

Наша адреса: м. Харків, пр-т Ландау, 27 (колишній пр-т 50-річчя СРСР)