Професором кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ керівником наукового гуртка Наталією Горобець було проведено розширене засідання наукового гуртка «Цивільного права та процесу» для гуртківців та здобувачів вищої освіти 2–4 курсів. Тема засідання – «Академічна доброчесність при написанні курсових та наукових робіт».

Студентка 2 курсу Анна Мартиненко виступила із доповіддю «Вимоги до оформлення списку літератури при написанні наукових робіт». Студенти та курсанти активно обговорили питання плагіату в наукових роботах та шляхи подолання цього явища у закладах вищої освіти. Було зазначено, що програмне забезпечення, яке придбав університет, дасть можливість викладачам відслідковувати порушення авторських прав при написанні курсових робіт.

Сумська філія ХНУВС