Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ольгою Бакаєвою було організовано та проведено бінарне заняття за участі судді спеціалізованої колегії з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Зарічного районного суду м. Суми Олексія Сибільова  з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Загальні положення досудового розслідування».

Під час заняття Олексій Валерійович розповів студентам третього курсу про особливості судового контролю, який здійснює слідчий суддя у кримінальному провадженні ще до того, як обвинувальний акт надіслано до суду, тобто на етапі досудового розслідування. Розглянуто було підстави та процесуальний порядок надання дозволу на проведення  слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій; застосування, зміна, перегляд чи скасування заходів забезпечення кримінального провадження та запобіжних заходів; розгляд скарг на дії слідчого та прокурора під час досудового розслідування.

Під час заняття суддя також відповів на всі запитання студентів.

Сумська філія ХНУВС