Бінарне заняття з дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» відбулося у Сумській філії ХНУВС за участі судді Господарського суду Сумської області у відставці, викладача Національної школи Суддів України Харківського та Київського відділення Ірини Зайцевої.

У межах теми «Система судоустрою України» студенти 1 курсу ознайомилися з історією суду, судовою системою України, роботою господарського суду на сучасному етапі. Ірина Володимирівна поділилася специфікою роботи суддів, своїм практичним досвідом у царині судової юриспруденції та надала змістовні відповіді на запитання студентів.

Студенти зазначають, що такі заняття не лише цікаві й пізнавальні, але й стають потужним мотивуючим фактором для навчання та опанування навичками майбутньої професії.

Сумська філія ХНУВС