Кафедрою іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ була проведена країнознавча вікторина «Чи знаєш ти країни, мову яких вивчаєш?», у якій взяли участь 10 команд курсантів.

Питання та творчі завдання перевіряли знання історії, культури, традицій європейських країн та США.

Вікторина викликала велику зацікавленість з боку курсантів, які завзято виборювали першість у цьому інтелектуальному змаганні.

За підсумками вікторини призові місця посіли:

І місце – команда у складі курсантів групи ФПС 14-3 Кушнирюк К. В., Сазонової В. В., Доценко Ю. С.

ІІ місце – команда у складі курсантів групи ФПС 14-10  Піть А. Є, Авдєєва В. Ю., Терновського Д. К.

ІІІ місце – команда у складі курсантів групи ІКМ 14-2 Савченка С. Е., Винокурова О. С., Максимцева М. А.