Кафедрою іноземних мов Харківського національного університету внутрішніх справ проведено науково-практичну конференцію курсантів і студентів «Основні напрямки та новітні тенденції в роботі зарубіжної поліції». З доповідями англійською мовою виступили курсанти 1–3 курсів та студенти факультету права та масових комунікацій.

Успішне проведення конференції стало результатом спільної сумлінної роботи її учасників – курсантів, студентів і викладачів. Готуючи доповіді, курсанти та студенти читали літературу англійською мовою, вивчали  та аналізували досвід роботи поліцейських служб у різних країнах. Під час конференції учасники обговорювали важливі питання, обмінювалися думками щодо змін у роботі поліції зарубіжних країн.

Проведення таких конференцій сприяє подальшому фаховому становленню молоді, накопиченню ними знань за спеціальністю та вдосконаленню навичок володіння англійською мовою, що сприяє якісній підготовці фахівців.