У рамках Шевченківського тижня студенти-психологи разом зі старшою викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталією Кобилко відвідали бібліотеку університету, де переглянули книжково-ілюстративну експозицію «Ми будем славить перед світом живе Шевченківське ім’я». На виставці були представлені поетичні, драматичні та прозові твори Великого Кобзаря, літературознавчі розвідки, які розкривають грані таланту митця як майстра слова та пензля, публіцистичні та критичні статті, присвячені філософським поглядам Шевченка та його громадській діяльності. Студенти детально ознайомилися з періодами життя Тараса Григоровича (кріпацтво, арешт, заслання, навчання в Академії мистецтв, перебування на Україні), найпоширенішими образами та головними героями збірки «Кобзар», переглянули його картини та автопортрети.