Завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олексій Литвинов разом із доктором юридичних наук доцентом, прокурором Харківської області (2014–2019 рр.), державним радником юстиції 2 класу Юрієм Данильченком провели практичне заняття з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права» для слухачів магістратури.

Під час заняття обговорювались проблемні питання кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, особливості реформування органів кримінальної юстиції, оновлення кримінального та кримінального процесуального законодавства.

Дискусія відбулася в умовах значної зацікавленості, доброзичливості, конструктивного діалогу майбутніх правоохоронців із досвідченими науково-практичними працівниками.

Наприкінці заняття Юрій Броніславович охоче відповів на запитання слухачів з приводу особливостей його практичної діяльності, зокрема з відвернення терористичних загроз, припинення проявів сепаратизму та інших посягань на конституційний лад України, та пообіцяв й надалі брати участь в обговоренні актуальних проблем правоохоронної теорії та практики.