У Кременчуцькому льотному коледжі  Харківського національного університету внутрішніх справ  проведено олімпіаду з англійської мови серед здобувачів вищої освіти І курсу відділення планування навчального процесу фахової підготовки.

Роботи учасників олімпіади перевіряло професійне журі у складі голови циклової комісії філологічних дисциплін Оксани Савченко та викладачів іноземної мови  Людмили Іванченко та  Ольги Кондрашової,  які відзначили високий рівень мовних знань курсантів.

Переможцями стали: Імісце – Єгор Піддубний, ІІ місце – Володимир Омельченко, ІІІ місце – Іван Ткаченко.

Участь в олімпіадах є стимулом для молоді підвищувати рівень знань Робота щодо вдосконалення вивчення англійської буде продовжуватися й надалі, адже володіння англійською для майбутніх працівників авіаційної індустрії є одним із ключових факторів.

КЛК ХНУВС